Díky

17. února 2013 v 19:57 | JN |  Píšeme

Poděkování
Velice děkuji Anetě Kudrnové za vytvoření Medju blogu. Vyslovuji přání, aby na tento bog psali nejen účastníci našich poutních zájezdů, ale také ostatní. Může to být vzájemným obohacením. Vstupenkou k psaní komentářů ať je dobrá vůle, slušnost a zdvořilost. Vstupenkou k psaní článků nechť je (kromě hesla) vztah k Bohu Otci, Synu, Duchu Svatému a úcta k Panně Marii, mamince Pána Ježíše, o níž Písmo říká, že ji budou blahoslavit všechna pokolení. Panna Maria žila jako první evangelium, podobně přinášejme Ježíšův styl života mezi lidi také my. Ať je poznat, že žít podle evangelia je dobré a krásné.
Jsem vděčný za spolupracovníky při pořádání zájezdů - na tolik mimořádné místo, jakým je Medžugorje. Ať je pro nás místem sjednocení, modlitby, uzdravení, smíření, odpuštění a místem mnoha milostí. V neposlední řadě ať je místem nadšení dobrých lidí.
A nyní k poutnímu zájezdu na Mládifest 2013. Odjížděli bychom v neděli 28.7 a vraceli se 7.8. 2013 Každý je přijímán, vítán, na každého se těšíme.
Přihlašujte se již nyní na adresu Helenky Šimoníkové nebo moji adresu. Další kontaktní osobou je pochopitelně také Aneta Kudrnová, jelikož je správcem tohoto blogu. Údaje, které chtějí spolupracovníci zveřejnit, nechť doplní sami. Moje jméno je Němec Jan, emailová adresa je nemecjan3@seznam.cz mobil: 607714646 nebo 731604178 Můžete mne kontaktovat též prostřednictvím Skype, Signály.cz , případně na Fb
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sajlyn | Web | 17. února 2013 v 20:13 | Reagovat

miléé :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama