.

Další novinky o přípravě zájezdu

25. května 2013 v 17:57 | Anet |  Zájezd do Medžugorje (Mladifest 2013)
Zdravím všechny návštěvníky tohoto blogu, zvláště čtenáře a příznivce Medžugorje, kteří sem pravidelně se zájmem chodí, aby zjistili, co je nového. Již je na čase, abyste se dozvěděli, jak se věci v poslední době mají.


Co se týká českých poutníků, zájem byl opravdu veliký, což nám pochopitelně udělalo radost. Autobus je téměř plný, zbývá už jen pár posledních míst, asi tak 3 nebo 4, které čekají na ty "vyvolené" a hlavně vymodlené lidi. Nezapomeňte totiž, že když jedete do Medžugorje, tak Pán pro to má určitě nějaký důvod, že vás tam zavolal. Kolikrát se i lidé z ničeho nic najednou spontánně rozhodli, že tam pojedou, protože cítili, že to tak má být. Ale je opravdu mnoho způsobů, jak je člověk povolán na tuto cestu, jejíž cílem je poutní místo, kde se nebe dotýká se zemí...

Jak už zde bylo psáno, pojedou dva autobusy - jeden s českými a jeden se slovenskými poutníky. O poutnících ze Slovenska však bohužel moc nevím, kdy se to zaplní, neboť nemám tak jednoduchý přístup k informacím, takže jakékoli dotazy ohledně slovenského autobusu, nechť směřují na emailovou adresu presovmladifest2013@gmail.com nebo do komentářů pod tento článek.

Slovenský plakátek - pro větší zobrazení obrázek rozklikněte
 
Jinak kdo to ještě nevíte, podařilo se dojednat, aby se stanaři mohli stravovat za nějaký příspěvek v penzionu Padre Pio ve společné kuchyni.

Jsme velmi mile potěšeni, že je tak velký zájem. Ještě musím podotknout, že podstatná většina českého autobusu bude zastoupena novými účastníky oproti minulému roku. Tím více jsme napjatí a natěšení na společené setkání, neboť ke dni odjezdu zbývají přibližně už jen 2 měsíce... Usmívající se

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama