Program

25. května 2013 v 19:25 | Anet |  Zájezd do Medžugorje (Mladifest 2013)
Nyní si vás dovolím trochu seznámit s tím, co vás čeká v Medžugorji i na cestě.

V pondělí - 29. července se zastavíme na několik hodin u moře, kde si odpočneme a trochu oddechneme po noci strávené v autobuse. (záleží, jak moc budou zaplněné dálnice a kolik budeme mít času). Poté navštívíme poutní místo zvané Makarské Lurdy neboli Vepric, kde budeme společně slavit mši svatou v podobě řeckokatolické liturgie. Do Medžugorje dorazíme ve večerních hodinách a poté se ubytujeme.
V úterý - 30. července nás čeká společný výstup na Podbrdo, místo, kde se Panna Maria začala zjevovat a také navštívíme bývalého příslušníka komunity Cenacolo Gorana a jeho manželku Katku, která je původem Češka a poslechneme si zajímavé svědectví.

Ve středu - 31. července - společný výstup na Križevac

Ve čtvrtek - 1. srpna navštívíme Patrika a Nancy, kteří nám také řeknou o sobě a o svém životě něco zajímavého. Na tento den je také naplánovaná společná modlitba u hrobu kněze Slávka Barbariče + růženec světla.

Výše uvedené informace o programu poutníků se týkají pouze našeho zájezdu, tj. české i slovenské skupinky dohromady. 1. srpna večer bude zahájen 24. ročník festivalu pro mladé tzv. Mladifest. V následujících dnech navážeme na program Mladifestu, který bude probíhat v areálu kolem kostela.

9h - 12h → přednášky a svědectví
12h - 16h → odpolední pauza
16h - 18h → přednášky a svědectví
18h → modlitba růžence
19h → mše svatá, po mši svaté následuje adorace
Program bude prokládán krásnými písněmi velkého sboru a tancem.

V programu také bude zahrnuto svědectví členů komunity Cenacolo, podle minulých roků se předpokládá, že i letos budou mít na jeden večer nachystané divadelní představení. Pokud to čas dovolí, rádi bychom komunitu Cenacolo přímo navšívili. Čeká nás také světelný průvod Medžugorjí a mnoho dalšího... Všechen program bude velmi pestře nabitý, rozhodně nepočítejte s tím, že byste se tam nudili :)
Po celý průběh Mladifestu budete mít příležitost ke svátosti smíření, což se vřele doporučuje, protože dostat rozhřešení v Medžugorji, to je něco velkého a krásného... Každýmu z vás, kdo pojedete, přeji, aby všechny ty přednášky, svědectví, poselství a adorace otevřely vaše srdce, abyste se stali vnímavějšími, a mohli se přiblížit k Bohu, protože toto by pro všechny měl být hlavní cíl této poutě. Usmívající se

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Josef | 26. května 2013 v 20:08 | Reagovat

ať  se vám tam všem moc a tůze líbí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama