.

Příští neděli jedeme do Medžugorje

21. července 2013 v 21:57 | Anet |  Zájezd do Medžugorje (Mladifest 2013)
Koukám, že každý den sem chodí několik lidí podívat, zda se tu neděje něco nového. Zde na blogu se sice nic neděje, ale ve skutečnosti už vrcholí přípravy na pouť do Medžugorje. Účastníci našeho zájezdu již byli emailem o všem potřebném informováni, pomalu si chystají zavazadla, směňují Koruny české na Eura a řeší jiné další věci, protože dlouhoočekávaný den odjezdu se už blíží, za chvíli to tu bude.


Já osobně se velmi těším na ten okamžik, kdy nastoupím do autobusu a postupně budu poznávat spoustu nových lidí. Nejvíce se však samozřejmě těším na samotné poutní místo, protože i tak byl ten rok dlouhý a po Medžugorji se mi strašně stýskalo. Těším se, že na pár dní se budu moci vzdálit od "světských věcí" a různých povinností a začít více pracovat na sobě a na sblížení s Bohem. A všem Vám přeji, abyste to tak vnímali stejně, abyste využili každou minutu, uspořádali si své myšlenky a do Vašeho srdce nechali Ježíše vstoupit a hlavně abyste načerpali na dlouhý čas mnoho síly a vytrvalosti, aby ten zlý to všechno pěkné nemohl jen tak pokazit...
A Vy, milí, co s námi nepojedete, můžete na nás myslet v modlitbě, abychom dobře dojeli a aby pouť všem přinesla dobré ovoce. Pokud chcete, můžete do komentářů pod tento článek (třeba i anonymně) napsat nějaký úmysl, za který bychom se modlili, neboť Medžugorje je místo plné milostí, kde mnoho proseb bylo vyslyšeno a několik poutníků si kolikrát vyprosilo dokonce i nějaký zázrak, týkající se například uzdravení, ale třeba i jiných věcí.

Bůh Vám žehnej! +

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 mamka | 31. července 2013 v 20:51 | Reagovat

...za Boží vedení a vytrvalost v dobrém až do konce.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama